Get a Job (2016) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Get a Job (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Get a Job (2016)

12623
 73 min    2016    HD     5.1

Jeta pas diplomimit nuk shkon sipas planeve për Uillin dhe Xhillianën, të cilët e gjejnë vetën të humbur në një det me punë shumë të çuditshme. Por me ndihmën e famlijeve të tyre, miqtë dhe bashkëpuntorët shumë shpejtë zbulojnë se aventurat më të rëndësishme dhe gazmore janë ato që nuk muind t'i parashikojmë...