Hero (2015) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hero (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Hero (2015)

7181
 145 min    2015    HD     

Suraxhi është një gangster që ngarkohet nga i ati me detyrën e rrëmbimit të vajzës së Shefit të Policisë, duke e mashtruar atë se është një oficer që po e merr nën mbrojtje me urdhrin e shefit, duke qenë se jeta e saj është rrezik. Gjatë dy javëve që qëndrojnë së bashku, dashuria e tyre forcohet dita-ditës dhe pavarësisht zhgënjimeve, pengesave e faktit që i përkasin dy botëve të kundërta, a do të zgjedhin ata të kthehen në vendet përkatëse ku ndihen vetvetja apo do të ndërmarrin një udhëtim plot sakrifica, tolerancë e besnikëri për të ndërtuar një jetë të re ku të kundërtat mësojnë të bashkëjetojnë, duke iu përulur madhështisë dhe forcës së dashurisë.