Heroes Return (2021) a.k.a. Operation Bangkok – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Heroes Return (2021) a.k.a. Operation Bangkok


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Heroes Return (2021) a.k.a. Operation Bangkok

3198
 90 min    2021    Full HD     5.1

Për të shpëtuar njerëzit e tyre, Wu Wei dhe Liu Xiao mbledhin ekipin e përkohshëm të veprimit special. Ata zbulojnë vendin ku mblidhen kriminelët dhe pengjet e tyre dhe luftojnë me dhunë kundër tyre.