Holiday in the Wild (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Holiday in the Wild (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Holiday in the Wild (2019)

5074
 85 min    2019    HD     6.1

E ndarë nga burri i saj në prag të nisjes së një safari afrikan, një grua udhëton vetëm në kontinent ku takon një ruajtës elefantësh.