Home Alone 2: Lost in New York (1992) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Home Alone 2: Lost in New York (1992)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Home Alone 2: Lost in New York (1992)

52461
 120 min    1992    HD     6.7

Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe iu desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra të njohura”.