How I Became a Super Hero (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
How I Became a Super Hero (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

How I Became a Super Hero (2020)

4098
 97 min    2020    HD     5.9

Ndërsa superheronjtë janë asimiluar në shoqërinë pariziene, një drogë e re po iu jep super fuqi edhe njerëzve të thjeshtë.