Icarus (2017) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Icarus (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Icarus (2017)

3277
 120 min    2017    Full HD     7.9

Kur Brajan vendos të zbulojë të vërtetën e dopingut në historinë e sportit, një takim me shkencëtarin rus transformon të gjithë historinë nga një eksperiment personal në një thriller gjeopolitik.