Implanted (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Implanted (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Implanted (2021)

1838
 96 min    2021    Full HD     6.6

Një gruaje të re që po lufton i është vendosur një çip eksperimental inteligjence artificiale. Ajo duhet të luftojë për të mbijetuar, kur ai merr kontrollin.