In the Heights (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
In the Heights (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

In the Heights (2021)

2810
 140 min    2021    HD     7.4

Në bllokun e Uashingtonit në Nju Jork, aroma e kafesë së ngrohtë përhapet në ajrin jashtë stacionit të metrosë 181, ku një amalgamë ëndrrash mbledh një komunitet të gjallë dhe të lidhur ngushtë. Në kryqëzimin e gjithçkaje është një pronar i një dyqani, i cili shpreson, imagjinon dhe këndon për një jetë më të mirë.