Injustice (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Injustice (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Injustice (2021)

3585
 80 min    2021    Full HD     6.3

Në një Tokë alternative, Xhokeri mashtron Supermenin për të vrarë Lois Lejn, gjë që shkakton një tërbim te heroit. Supermen vendos të marrë kontrollin e Tokës, Batman dhe aleatët e tij do të duhet të përpiqen ta ndalojnë atë.