Inside Job (2010) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Inside Job (2010)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Inside Job (2010)

5128
 109 min    2010    HD     8.2

Ky film ofron një analizë gjithëpërfshirëse të krizës financiare globale të vitit 2008, e cila me një kosto prej mbi 20 trilionë dollarësh, bëri që miliona njerëz të humbnin vendet e tyre të punës dhe shtëpitë në recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh, dhe gati sa rezultoi në një shembje të ekonomisë globale.