Into the Beat (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Into the Beat (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Into the Beat (2020)

6918
 92 min    2020    HD     5.3

Një balerinë zbulon rastësisht hip-hopin dhe përballet me një zgjedhje të vështirë: Të ndjekë rrugën e familjes së saj ose dashurinë e sapo gjetur.