Judy & Punch (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Judy & Punch (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Judy & Punch (2019)

2751
 105 min    2019    HD     6.1

Në qytetin e Bregdetit, Xhudi dhe Panç përpiqen të rikthejnë në skenë shfaqjen e tyre me marioneta. Shfaqja arrin suksesin për shkak të talentit të Xhudit, por ambicia e tepruar e Pançit rezulton në një tragjedi, për të cilën Xhudi vendos të hakmerret.