Len Wiseman për regjinë e spin-offit të John Wick, “Ballerina” – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD

Len Wiseman për regjinë e spin-offit të John Wick, “Ballerina”

Regjisori i Underworld, Len Wiseman, merr përgjegjësinë për spin-offin e John Wick, “Ballerina”. Filmi me një vrasëse femër e cila kërkon hakmarrje ndaj njerëzve që vranë familjen e saj, është shkruar nga Shay Hatten, e cila ishte përfshirë edhe në përgatitjen e John Wick: Chapter 3 – Parabellum. Ylli i “John Wick”, Keanu Reeves, dhe regjisori Chad Stahelski do të jenë në mesin e producentëve të filmit të ri, sipas Deadline. Karakteri i “Ballerina” u paraqit shkurt në filmin e fundit të John Wick. Ajo ishte portretizuar nga balerina, Unity Phelan. Nuk dihet ende, nëse ajo do të luajë në filmin e ri, apo nëse do të luajë Reeves.