Sandra Bullock sërish në Netflix me filmin, Unforgiven! – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD

Sandra Bullock sërish në Netflix me filmin, Unforgiven!

Pas suksesit të filmit “Bird Box” në Netflix, aktorja kthehet dhe do të luajë në adaptimin e filmit artistik “Unforgiven”, të bazuar në serialin 3-pjesësh britanik të vitit 2009. Regjisori dhe skenaristi i filmit “Mission Impossible – Rogue Nation” Christopher McQuarrie e shkroi skenarin, ndërsa producentja gjermane filmike Nora Fingscheidt këtë herë do ta bëjë regjinë.

Filmi përqendrohet një në ish të burgosur, e cila përpiqet ta rindërtojë jetën e saj pasi lirohet nga burgu. Ajo është përballur me shoqërinë që nuk e lejon të përparojë.