Lego Star Wars Terrifying Tales (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lego Star Wars Terrifying Tales (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Lego Star Wars Terrifying Tales (2021)

2112
 44 min    2021    HD     6.4

Pas rrëzimit të anijes së tij në Mustafar, Poe Dameroni dhe BB-8 vizitojnë kështjellën Vader. Shërbëtori i Darth Vaderit, u tregon mysafirëve të tij tri histori të frymëzuara nga Sithi, me synimin për të arritur në fund qëllimin e tij të lig...