Lone Survivor (2013) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lone Survivor (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Lone Survivor (2013)

33604
 121 min    2013    HD     7.5

Marcus Luttrell dhe ekipi i tij dërgohen në një mision për ta kapur ose vrarë liderin famëkeq të Talibanëve Ahmad Shah, në Qershor të vitit 2005, por thuajse të gjithë mbeten të vdekur…