Love and Honor (2013) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Love and Honor (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Love and Honor (2013)

5946
 100 min    2013    HD     5.7

Kur një ushtar i ri në Vietnam ndahet nga e dashura e tij, bashkë me mikun e tij të ngushtë vendosin të largohen nga ushtria dhe të kthehen në vendlindje për ta rifituar atë.