Lovecut (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lovecut (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Lovecut (2020)

23271
 94 min    2020    HD     5.1

Përmes historive të ndryshme kryqëzuese, LOVECUT tregon për tre çifte adoleshentësh dhe konfliktet e tyre me identitetin, dashurinë dhe seksualitetin në shoqërinë tonë dixhitale , me ndryshime të shpejta dhe sfida ekstreme. Ajo që vëzhgojmë është një fotografi, një fragment nga jeta e tyre dhe historitë e tyre të dashurisë. Një përpjekje për të kuptuar më mirë rininë e guximshme të kohës sonë, si dhe shoqërinë në të cilën jetojmë.