Mafia Inc (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mafia Inc (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Mafia Inc (2019)

4510
 143 min    2019    HD     6.9

Në mesin e viteve 1990, Frenk Paterno, bos i mafies në Montreal, shpreson të legjitimojë operacionet e tij kriminale duke investuar 180 milionë dollarë në një projekt ambicioz: ndërtimin e urës së Mesinës, e cila do të lidhte Sicilinë dhe Italinë jugore.