Marvel Studios: Legends (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Marvel Studios: Legends (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Marvel Studios: Legends (2021)

7106
 38 min    2021    HD     6.4

Kot nuk është thënë, "çdo histori e ka një fillim". Në këto pamje do të shikoni rrjedhën dhe përgatitje të historive që do të vijnë në seritë e The Falcon and the Winter Soldier dhe WandaVision. Secili fragment dinamik futet drejtpërdrejt në seritë e ardhshme-duke vendosur në radhë ngjarjet e ardhshme. Këtu ndërthuren së bashku fijet e shumta që përbëjnë Universin Kinematografik të Marvel. Shikim të këndshëm...