Master (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Master (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Master (2021)

3361
 179 min    2021    HD     7.6

Një profesor pijanec dërgohet në një shkollë riedukimi, ku përballet me një gangster që përdor fëmijët për akte kriminale.