Monster Family (2017) a.k.a. Happy Family – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monster Family (2017) a.k.a. Happy Family


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Monster Family (2017) a.k.a. Happy Family

3411
 93 min    2017    HD     

Në përpjekje për t'u rilidhur si familje, Ema planifikon një natë argëtuese, por plani i saj dështon kur një shtrigë e keqe i mallkon duke i kthyer në përbindësha. Tashmë, ata do të përpiqen jo vetëm të qëndrojnë të bashkuar, por edhe të luftojnë forcat e së keqes…