Morbius (2022) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Morbius (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Morbius (2022)

1955
        Blu-ray     

I sëmurë rrezikshëm me një çrregullim të rrallë të gjakut dhe i vendosur për të shpëtuar të tjerët që vuajnë të njëjtin fat të tij, Dr. Michael Morbius përpiqet të bëjë një lojë të dëshpëruar. Ajo që në fillim duket të jetë një sukses radikal, së shpejti zbulohet se është një ilaç potencialisht më i keq se sëmundja.