Mosley (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mosley (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Mosley (2019)

2145
 100 min    2019    Full HD     6.5

Një specie e njohur si "torifantë" rebelohen kundër jetës së tyre nën skllavërinë e njeriut dhe nisin një udhëtim të rrezikshëm plot me të papritura për të gjetur qytetin e "Legjendës së Vertikalve".