Mountain (2017) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mountain (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Mountain (2017)

3231
 74 min    2017    HD     7.2

Një eksplorim i fiksimeve tona me vendet e larta dhe sesi ato kanë arritur të kapin imagjinatën tonë. Vetëm tre shekuj më parë, ngjitja në një mal do të konsiderohej çmenduri. Ideja mezi ekzistonte që peisazhet e egra mund të mbanin ndonjë lloj tërheqjeje. Majat ishin vende rreziku, jo bukurie.