My Son (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
My Son (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

My Son (2021)

3119
 95 min    2021    HD     6.1

Duke udhëtuar në mes të maleve, Edmond Murray merr një telefonatë nga ish-gruaja e tij, duke lotuar. Djali i tyre 7-vjeçar u zhduk nga një vend kampingu. Së shpejti bëhet e qartë se fëmija është rrëmbyer dhe prindërit i ka mbytur dëshpërimi.