Nomadland (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Nomadland (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Instagram: Esilla.officiaal

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Nomadland (2020)

4284
 108 min    2020    Full HD     7.7

Pasi humbi gjithçka në Recesionin e Madh të vitit 2008, një grua merr një udhëtim në Amerikën Perëndimore duke jetuar në fugonin e saj.