Oculus (2013) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Oculus (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Oculus (2013)

2400
 104 min    2013    HD     6.5

Një grua përpiqet të shfajësojë vëllain e saj, i cili u dënua për vrasje, duke provuar se krimi ishte kryer nga një fenomen i mbinatyrshëm.