Ode to My Father (2014) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ode to My Father (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Ode to My Father (2014)

8839
 126 min    2014    HD     7.9

"Tribut për tim atë" : Në kohën e Luftës Koreane, betimi i një të riu për t'u kujdesur për familjen e tij shënoi fillimin e një premtimi të përjetshëm që përfshin 60 vjet.