Old Henry (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Old Henry (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Old Henry (2021)

2341
 99 min    2021    Full HD     7.4

Një film aksion western rreth një fermeri i cili strehon në shtëpi një burrë të plagosur me një çantë parash. Kur vjen puna tek paratë, atij i duhet të vendosë kujt t’i besojë. Duke i bërë rezistencë një sulmi të armatosur, ai zbulon një talent të lënë në harresë duke vënë në dyshim identitetin e tij të vërtetë.