One-Way to Tomorrow (2020) a.k.a Yarina Tek Bilet – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
One-Way to Tomorrow (2020) a.k.a Yarina Tek Bilet


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

One-Way to Tomorrow (2020) a.k.a Yarina Tek Bilet

20898
 90 min    2020    HD     5.8

Aliu vendos të niset për në Izmir, që të ndalojë dasmën e vajzës që ai dashuron. Në tren, ai do të rastisë me një vajzë që nuk i tregon gjithë të vërtetën, por që vuan po njësoj si ai dhe është nisur në të njëjtin drejtim.