Only Lovers Left Alive (2013) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Only Lovers Left Alive (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Only Lovers Left Alive (2013)

3814
 123 min    2013    HD     7.3

Një muzikant në depresion ribashkohet me të dashurën e tij. Romanca e tyre, e cila ka zgjatur për disa shekuj me rradhë, ndikohet nga vizita e motrës së saj e cila është e pakontrollueshme.