Operation Cicero (2019) a.k.a Çiçero – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Operation Cicero (2019) a.k.a Çiçero


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Operation Cicero (2019) a.k.a Çiçero

5766
 126 min    2019    HD     6.6

Iljas Bazna punon si shërbetor në Ambasadën Britanike në Turqi gjatë Luftës së Dytë Botërore. Pasi Bazna fillon të punojë si një spiun gjerman ai do të përjetojë një sërë ngjarjesh të papritura.