Pipeline (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pipeline (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Pipeline (2021)

2323
 108 min    2021    HD     6.3

Gjashtë hajdutë dëshirojnë të ndryshojnë jetën e tyre duke vjedhur naftën e transportuar nëpërmjet tubacioneve nëntokësore në Kore. Por, ai që në nisje duket si një plan fitimprurës, do t’i vërë ata para zgjedhjeve të vështira për t’u bërë...