Pitch Perfect 2 (2015) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pitch Perfect 2 (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Pitch Perfect 2 (2015)

24798
 115 minuta    2015    Blu-ray     6.5

Pas një paraqitje turpëruese grupi Barden Bellas futet në një kompeticion ndërkombëtar të cilin nuk e ka fituar asnjëherë ndonjë ekip amerikan, në mënyrë që të rifitojnë emrin e tyre dhe të drejtën për të performuar përsëri.