Pitch Perfect 3 (2017) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pitch Perfect 3 (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Pitch Perfect 3 (2017)

16800
 93 min    2017    HD     6.1

Pasi kanë fituar kampionatin botëror, Belat e gjejnë veten të ndarë dhe zbulojnë se po muzika po i lë përfundimisht. Një mundësi e fundit për një turne jashtë SHBA-së, i bashkon sërish vajzat, për t’i vënë përballë aventurave, të papriturave dhe disa vendimeve të vështira...