Prisoners of the Ghostland (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Prisoners of the Ghostland (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Prisoners of the Ghostland (2021)

3302
 103 min    2021    Full HD     5.5

Një kriminel famëkeq duhet të thyejë një mallkim djallëzor, në mënyrë që të shpëtojë një vajzë të rrëmbyer që është zhdukur në mënyrë misterioze.