Rabid (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rabid (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Rabid (2019)

2071
 107 min    2019    Full HD     5.2

Rose punon në sektorin e modës, duke shpresuar të bëhet një stiliste. Një aksident trafiku i dëmton fytyrën. Ajo bën një trajtim eksperimental me qeliza rigjeneruese, duke e bërë atë më të fortë dhe më të bukur se kurrë, por kjo ka një efekt anësor.