Rang De (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rang De (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Rang De (2021)

5046
 130 min    2021    Full HD     6.8

Një burrë dhe grua kanë qenë fqinjë që kur ishin fëmijë, por ata kanë perspektiva të ndryshme në marrëdhënien e tyre.