Respect (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Respect (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Respect (2021)

1475
 145 min    2021    HD     6.6

Pas ngritjes së karrierës së Aretha Franklin, nga një fëmijë që këndonte në korin e kishës së babait të saj në një yll ndërkombëtar, RESPEKT është historia e jashtëzakonshme e vërtetë e rrugëtimit të ikonës së muzikës për të gjetur zërin e saj.