See You Next Christmas (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
See You Next Christmas (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

See You Next Christmas (2021)

5124
 89 min    2021    HD     6.1

Annie dhe Tom Clark organizojnë një festë pushimi çdo vit, "Clarkmas". Me kalimin e viteve, është bërë ngjarja e preferuar e festave për grupin e tyre të miqve. Kur Natalie dhe Logan beqarë kronikë vazhdojnë të hasin njëri-tjetrin në festë vit pas viti, ata fillojnë të pyesin veten nëse ndoshta duhet të jenë bashkë.