Seoul Searching (2015) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seoul Searching (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Seoul Searching (2015)

2488
 105 min    2015    Full HD     7.0

Në 1986, një grup adoleshentësh koreanë të lindur në shtete të tjera shkuan në Korenë e Jugut për kamp veror.