Serena (2014) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Serena (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Serena (2014)

12016
 109 minuta    2014    HD     5.4

Filmi Serena sjell për të kuptuar mekanizmat e dashurisë; atë dashuri që mund të bëhen pothuajse urrejtje për vetveten, por sidomos për personin i cili "beson" në dashuri. Në fund të viteve '20 dy të rinj të sapomartuar shumë të dashuruar vendosin për të ardhmen e tyre...