Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

45202

Një konflikt mes Savastano Kamorras dhe rivalit të tij Salvatore Kontes çon në përplasjen e dy klaneve të tyre. Zënka nis me një zjarrvënie të qëllimshme, por përfundon me dyluftime dhe vrasje nga të dyja palët. Cili klan do të mbijetoj? Ju ftojmë ta ndiqni…