Sezoni 1 – Episodi 11 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 11

28396

Klani i Savastanos po përçahet dhe ka nisur lufta mes të rinjëve e të vjetërve. Tortura, vrasje, tradhëti dhe shpagime, të gjitha të bëra në emër të mbajtjes së pushtetit në klan. Cili do kryesoj tek Savastanot? Zbulojeni në serinë e radhës…