Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

34715

Don Pietro, i shqetësuar për butësinë e të birit, porosit Çiron që ta vërë atë në provë. Por do të arrij Xhenaro të bind të atin që në venat e tij rrjedh gjak luftaraku dhe se ai është i aftë për të zënë vendin e tij në të ardhmen? Nga ana tjetër, brenda klanit klanit është një spiun që vë në rrezik trafikimin e drogës, cili është ky person? Ju ftojmë ta zbuloni…