Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

30672

Tashmë Don Pietro futet në burg dhe fillon “luftën” e tij kundër drejtorit të burgut. Djali i tij ka dalë nga spitali dhe tani tenton të marrë kontrollin.