Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

33517

Teksa Don Pietro qëndron në burg, Ima merr vendime pa lejën e të shoqit. Ajo dërgon Çiron në Spanjë, për të rregulluar marrdhëniet me trafikantin Konte dhe të birin e çon në një mision sekret në Amerikën Jugore. Si do zgjidhen situatat pas këtyre vendimeve?! Ndiqeni në serinë 6.