Sezoni 1 – Episodi 7 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

30439

Ima fillon të krijojë biznesin e perandorisë Savastano, Çiro nuk ka zgjedhje tjetër përveç se ta dëgjojë atë. Ima shumë shpejt tregon veten kur një i klanit vritet, dhe dredhia e saj siguron që anëtar të bandës rivale të përfundojnë pas hekurave. Por gjërat duket se do të ndryshojnë kur Xhenaro kthehet papritmas në shtëpi.